Bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz rzetelność to nasze priorytety.

W swoim taborze dysponujemy autokarami turystycznymi o zróżnicowanej liczbie miejsc. Możemy przewieźć grupy od 20 do 60 osób. Wszystkie pojazdy wyposażone są w klimatyzację, CD, monitor i odtwarzacz DVD, nagłośnienie przestrzeni pasażerskiej i mikrofon, system GPS, a na pokładzie większości znajduje się toaleta, barek, lodówka. Pasażerowie podróżują w wygodnych fotelach z pasami bezpieczeństwa, mają również zapewniony dostęp do Wi-Fi.

Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu busów i autobusów, w razie jakichkolwiek pytań związanych z zakresem świadczonych przez nas usług pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Naszym Klientom oferujemy usługi o najwyższym standardzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu w rozwój działalności, możemy szczycić się współpracą z wieloma firmami transportowymi na terenie całego kraju, co umożliwia nam realizowanie transportu z każdego miejsca w Polsce. Gwarantujemy atrakcyjne warunki wynajmu, fachowe doradztwo i usługi wykwalifikowanych, sprawdzonych kierowców. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom w tej branży i zaproponować rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb każdego Klienta.

Usługi naszej firmy skierowane są do: agencji turystycznych, biur podróży, firm oraz osób prywatnych, które potrzebują wygodnego środka transportu.

Wielokrotnie korzystano z naszych usług podczas organizacji konferencji, kongresów, szkoleń, zjazdów, imprez okolicznościowych, wyjazdów narciarskich i innych wydarzeń.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress